TÜm online oyunlar için yardım..
Linkleri Yada Resimleri Görmek Icin Lütfen Üye Olunuz.

punisher.forum.st yönetim
Linkleri Yada Resimleri Görmek Icin Lütfen Üye Olunuz.

punisher.forum.st yönetim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜm online oyunlar için yardım.. Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kontrol Paneli
Alex: "Kendimizi hazırladık" ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Alex: "Kendimizi hazırladık" Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Alex: "Kendimizi hazırladık" Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Alex: "Kendimizi hazırladık" Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» fifa online 2
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:58 pm tarafından suvari53

» SANALİKA KLONE WARS ( DİZİ ) 6. BÖLÜM
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 4:38 pm tarafından ___Rey_Can___

» Yaşımı değiştirmem lazım, nasıl yapabilirim?
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 7:55 pm tarafından ___Rey_Can___

» Ben Geldimmmmmmmmmmm
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 8:23 pm tarafından Misafir

» Herkeze Bye
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:46 pm tarafından Misafir

» Akon Feat Eminem - Smack That
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:26 pm tarafından Misafir

» Gokberkkesan Hoşgeldiiin..
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:14 pm tarafından Misafir

» Yeni Ifadeler
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:07 pm tarafından Misafir

» Mahsur Kalan 18 Kişiye Ulaşildi :)
Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 6:05 pm tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 18 kişi Çarş. Ağus. 09, 2017 3:58 am tarihinde online oldu.
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
PuNiSH€r_35
Alex: "Kendimizi hazırladık" Vote_lcapAlex: "Kendimizi hazırladık" I_voting_barAlex: "Kendimizi hazırladık" Vote_rcap 
$eRR_mysteriO
Alex: "Kendimizi hazırladık" Vote_lcapAlex: "Kendimizi hazırladık" I_voting_barAlex: "Kendimizi hazırladık" Vote_rcap 
___Rey_Can___
Lucky_Star
$tarNova
suvari53
Anket
Ortaklar
bedava forum

Alex: "Kendimizi hazırladık"

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Alex: "Kendimizi hazırladık" Empty
MesajKonu: Alex: "Kendimizi hazırladık"   Alex: "Kendimizi hazırladık" Icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 2:01 am

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Alex de Souza, Beşiktaş maçıyla ilgili Fenerbahçe Televizyonu'nun sorularını yanıtladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Beşiktaş maçının her zamanki gibi zor olacağını belirten Alex de Souza, "Deplasmanda oynuyoruz. Dolu bir stat önünde oynayacağız. Taraftarları maç boyu onları destekleyecekler. Fakat şöyle bir şey var ki; biz kendimizi en kötü şartlara göre hazırlıyoruz. Rakibin baskısı tabii ki olacak ama biz top ayağımıza geldiği zaman oynamasını bilen ve top ayağında olmadığı zamanda iyi savunma yapabilen bir ekibiz. Bu maçtan alabileceğimiz en iyi skorla ayrılmak için kendimizi hazırladık" dedi.

Derbilerde avantajlı tarafın olmadığını ifade eden Alex, "Fenerbahçe-Beşiktaş, Beşiktaş-Galatasaray, Galatasaray- Fenerbahçe... Bu tür maçlarda avantajlı taraf yoktur. Avantaj var ise ufak bir şekilde kendi evinde oynayandan yanadır. Bu maçta da kendi evinde oynayan taraf Beşiktaş olduğuna göre ufak bir avantajı olduğunu söyleyebiliriz. Onun dışında ne Fenerbahçe'nin ne de Beşiktaş'ın değişik bir avantajı olduğunu zannetmiyoruz" şeklinde konuştu.

Beşiktaş derbisinde saha içerisindeki bütün oyunculara dikkat etmeleri gerektiğini belirten Alex, "Son haftalara baktığımız zaman Beşiktaş'ın bir çıkışını görüyoruz. İyi bir oyun oynayarak kazanmaya devam ediyorlar. Mustafa Denizli düşüşteki bir takımı ayağa kaldırmayın başardı. Bir sistem oturttular ve bu sistemi oyuncular iyi anlamış gibi görünüyor. Son haftalarda aldıkları skorlar ortada. Bunların hepsini göz önünde bulundurup saha içerisinde Beşiktaşlı tüm futbolcuları kontrol etmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş karşısında takım olarak iyi mücadele edeceklerini vurgulayan Brezilyalı futbolcu, "Bu maçta Alex'in ne yapacağından daha çok takımın kazanmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Böyle bir maçta elbette her oyuncu gol atmak ister. Bende gol atmak isterim fakat takım kazandığı sürece ben atmışım veya başka bir futbolcu atmış benim açımdan çok fazla önemli değil açıkçası. Maçta hocamız Daum'u dinleyeceğiz. O bizim dikkat etmemiz gereken noktaları bize açıklayacak. Bizde oyuncular olarak bunu kafamıza yerleştireceğiz ve saha içinde herkes mücadelesini yapacak. Gol atmak herkes ister. Bende isterim ama önemli olan Fenerbahçe'nin başarısı ve galibiyeti" dedi.

Alex: "Kendimizi hazırladık"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "İnönü'den puanla dönmek başarı"